Mariusz Bonaszewski

7,5
11 966 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Bonaszewski

To NAJLEPSZY polski aktor.Rzadko się zdarza,zebym akceptowala czyjąś grę bez zastrzezeń,jego akceptuję w 100%.Jest niesamowity,fascynujacy a zarazem inny w każdej roli.Świetny zarowno jako stajacy w obliczu niewytlumaczalnych zjawisk porucznik Gregory w "Śledztwie",jak i prof.Sarapata w serialu o pseudolekarzach(nadaje temu serialowi styl i smak),ale chyba najlepszy w roli Kostka w "Gnojach".Rola niespełnionego pisarza,który stwarza niewyjaśnione sytuacje narażając przyjaciół powaliła mnie na kolana,nie mogłam od niego oderwać oczu...Generalnie jest po prostu najlepzsy,choc to słowo i tak w pełni nie oddaje jego talentu i mozliwości...

Zebra_2

Zgadzam sie z Toba w calej rosciaglosci ale dodam ze i tak byl najleszy w kasce kariatydzie no i widzialam go na zywo specjanie dla niego jechalam wiele kilometrow zeby zobaczyc przedstawiewnie z nim w roli gownej jest wybitnym aktorem teatralnym

Zebra_2

Podzielam zdanie.
On mówi a reszta paple.
Forma teatralna porównywalna z Radziwiłowiczem.
Jego maniera mówienia zawsze stawia go nieco wyżej ponad pozostałymi aktorami, jakby miał nad nimi przewagę. Jakaś godność pomieszana z pewnością siebie, zblazowaniem i zimnym szyderstwem bije z tego głosu. To wszystko w kupie daje efekt nie do podrobienia.

Zebra_2

Zgadzam się, ma w sobie jakiś magnetyzm, gra świetnie i ma taki "wilczy uśmiech" ;)

czubajka_filmweb

Święta prawda, wybitny ale jak dla mnie niedoceniany (mam nadzieję na razie), obsadzany w drugoplanowych rolach filmowych, nie wiadomo dlaczego, na szczęście jest jeszcze teatr :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones