Artur ŻmijewskiI

7,6
29 705 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Żmijewski

Niezly z Pana aktor wg mnie, szkoda ze pan gra w chlamach i serialach w ktorych nie mozna sie wykazac.

predat0r

Grubo przesadziłeś z tym chłamem... A w serialu też można się wykazać, np. w Odwróconych Pan Artur był świetny. A miał chyba jedną z najtrudniejszych ról, bo łatwo zagrać charakterytyczną postać bandyty a o wiele trudniej policjanta, który balansuje na granicy i siłą rzeczy wikła się w trudną "przyjaźń" z gangsterem, jednak cały czas pozostając po wlaściwej stronie. Poza tym nie bardzo wiem, o jaki "chłam" Ci chodzi. Ale miło,że przynajmniej zdobyłeś się na zlożenie Mu życzeń. Oczywiście ja ciągle czekam na rolę dla Pana Artura na miarę Mruka, Gustawa-Konrada,Edwarda II,Uda z Letniego Dnia czy Redaktora Naczelnego z Niuz, chociaż w Katyniu był bardzo dobry. I mam nadzieję,że dostanie Orła, bo jest nominowany. Pozdrawiam.

Karina_15

chodzi mi o 'na dobre i na zle' m.in.
Aqrat w odwrocnych to byl sredni wg mnie, ale mial role ktore byly rewelacyjne, te ktore wspomniales + Psy 2
pozdro

predat0r

A ja uważam,że właśnie w Odwróconych był bardzo dobry. Miał trudną rolę i poradził sobie świetnie. Oczywiście, zapomniałam o Psach 2, w których był po prostu rewelacyjny i o Ekstradycji, gdzie jako gangster Cyrk stworzył "perełkę" aktorską. O Stanie posiadania czy Daleko od siebie już nie wspominam, bo to było wręcz mistrzowstwo gry aktorskiej. Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Karina_15

Najlepszy to on był w Psach II, potem zaczął grać w chłamach i w "Na Dobre i na Złe"

predat0r

Te a np psy i pierwszy milion widział? czy swoją opinie bazuje tylko na jakiś tanich romansidłach lub na dobre i na złe ?


;]

predat0r

spoko aktor w filmacg gnoje,psy ,3dni bez wyroku ,demonach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones