Artur ŻmijewskiI

7,6
29 705 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Żmijewski

SŁABY AKTOR SERJALOWY

użytkownik usunięty

SŁABY AKTOR WIDAĆ ŻE PO WARSZAWSKIEJ SZKOLE TEATRALNEJ . WIDZIAŁEM GO W TEATRZE TELEWIZJI CIEŃKI JAK DUPA WĘŻA (APROPO GRAŁ RYSZARDA 3 HOMOSEKSUŁALISTE - NIEWIERZYŁEM MU ŻE KOCHA TEGO CHŁOBAKA)

Akurat też widziałam tę sztukę
I bardzo mi się podobała gra Żmijewskiego :P Zresztą bardzo Go lubię :D

hehe, analfabeto najpierw naucz się pisać poprawnie a potem wypowiadaj się.

Yokichi

dokładnie :) zgadzam się w 100% ;), super aktor, świetnie gra, poza tym trudno być nieprzeciętnym jeśli ma się niezbyt popularne role...

Artur Żmijewski jest bardzo nieprzeciętny. Jeden z najlepszych polskich aktorów, z klasą. Jest genialny i to trzeba mu wybaczyć :)

:) No jest po Akademii Teatralnej ale co z tego :) Przecież aktualnie to najbardziej prestiżowa szkoła teatralna w Polsce.

Mi tam sie podoba...i w na dobre i na złe jest słoodkim lekarzem..szkoda,że naprawdę nie jest

jagusia57

Kiepski, sama grą w serialach nie mozna zapracować na miano cenionego aktora. A z tego co widze to raczej obstawia tasiemce...

Motorcycle_Boy

To mało widzisz, może ty tylko tasiemce oglądasz? Nie czytałeś Jego filmografii??? Jeden z najlepszych polskich aktorów.

Człowieku, analfabetą jesteś? Pisać nie umiesz? I wyłącz capsLocka. Poza tym Artur zagrał EDWARDA II ( nota bene dostał nagrodę za rolę w tym spektaklu) a nie jakiegoś Ryszarda, nie wiesz nawet o czym piszesz...żenada. Artur to znakomity aktor, w każdej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones