Artur ŻmijewskiI

7,6
29 713 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Żmijewski

Mieszkam od małego w Belgii. Ostatnio razem z bratem oglądaliśmy po raz pierwszy Psy 2, i tak się złożyło że odwiedziło mnie akurat kilku znajomych, Belgów i Belgijek.

Świetnie pasowal do tej roli, Wolfa, i szczegolnie Belgijki byľy nim zauroczone - Lindą zresztą też. Po filmie zastanawialiśmy się z bratem czemu ten aktor nie zrobił większej kariery. Jest przystojny, ma taki naturalny wdzięk, klase, magnetyzm itd.
Oczywiście nie 'bieduje', i dużo gra, ale zdaje się że ten aktor jednak powinienbył zrobić większą karierę.

Sam jestem przekonany że gdzieś za tym stoi jego typowo słowiańska uroda. Otóż w Polsce - Polska będąc krajem słowiańskim - słowiańska uroda chyba wydaje się być 'zwykła', 'niczym specjalnym' itd. Natomiast w reszcie Świata to ta słowiańska uroda (jasne, łagodne rysy itd.) akurat jest egzotyczna, i przystojny Słowianin lub ładna Słowianka rzucają się w oczy jak nikt inny.

Nie żeby się osobiście chwalić - było by to przecież bez sensu bo ten koment i tak jest anonimowy - ale wiem to z własnego doświadczenia bo akurat sam jestem konwencjonalnie przystojnym Polakiem o słowiańskich rysach i praktycznie wszędzie poza Polską mam o wiele większe wzięcie niż w samej Polsce kiedy tam jestem.

Jestem pewien iż ten aktor zrobiłby większą kariere poza Polską.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones