Artur ŻmijewskiI

7,6
29 713 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Żmijewski

Jeden z najgorszych polskich aktorów. Po prostu żałosny< ale niestety takie beztalencia siuę dziś promuje.

rjwk

Sier***** widać że go nie znasz. Żmijewski jest jednym z najlepszych polskich aktorów. Jest miły zabawny i ma fajny wyraz twarzy.

twardziel100

np. świetna rola w Katyniu

pawcio2634

równie żałosny jak ten film

rjwk

Katyń żałosny prawda,jedyna fajna rola w psach 2 ;),twardy facet i spoko a nie w tych calych ojcach mateuszach czy ....jezu jak to brzmi.Nie mozesz mowic ze on jest zalosny itd najgorszy polski aktor...po prostu nie oszukujmy sie ale w polsce nie ma k**** ijakich mozliwosci do rozwoju,patrz w czym on kur gral....

Marcinekk

Masz rację, "Psy 2" to jedyny film, w którym wypadł dobrze. Może gdyby dostawał inne role, niż to w czym gra to pewnie bym go inaczej oceniał. Rzeczywiście współczesne polskie filmy są beznadziejne, a seriale to już totalna katastrofa i do tego finansowana z abonamentu.

rjwk

+1,teraz polska kinematografia to istny cyrk na kółkach

użytkownik usunięty
Marcinekk

On powinien dostawać role takich właśnie s k u r w y s y n ó w jak w Psach2, trzeba przyznać że przyćmił wtedy Linde i Pazure.

rjwk

No cóż, za długo grywał w nędznych telenowelach. Ta mdłość trudna do wywabienia.

rjwk

Jesteś jednym z najgorzszych przychlastów na FW. Po prostu jesteś żałosny ale niestety takie trolle mnożą się dziś jak koty.

rjwk

Nie zapominaj że to beztalencie podłożyło doskonale głos do filmów np. Madagaskar.

rjwk

Niekiedy takie trole się jeszcze utrzymują na FW. Ignorantem jesteś.
Żmijewski, całkiem przyzwoity aktor, a tobie żal dupsko ściska...

rjwk

Hmm, oglądam 22 swój film z Żmijewskim i to akurat film pt: Lawa. Opowieść o "Dziadach" Adama Mickiewicza. Tam pokazał klasę. Wchodzę właśnie na jego profil a tu taki smutny wątek. Hmmm. Nie wiem, ale ja zanim wyrobię zdanie o jakimś aktorze to staram się obejrzeć sporo jego dorobku, żeby wgl móc cokolwiek powiedzieć, a co dopiero ocenić.

rjwk

Moim zdaniem Żmijewski jest dobrym aktorem, lecz niepotrzebnie rozmienia się na drobne w tandetnych serialach typu "Ojciec Mateusz" czy "Na dobre i na złe".

bardzo_niedobry_ludz

Rozmienia się po to by zarobić kasę. Kasa mu jest potrzebna żeby mógł żyć na tym poziomie do którego jest przyzwyczajony.

użytkownik usunięty
tomucho77

Odkryłeś ameryke w konserwie biedaczku!

użytkownik usunięty
rjwk

100% racji. Wszędzie gra tak samo. On sie nadaje do kołka różańcowego a nie do filmu. Gość za długo grał w Na Dobre I Na Złe i sam sie zaszufladkował. I nic mu nowe role nie pomogą, w pamięći społeczeństwa utrwaliła sie jego rola jako doktora.

Ulżyło ci że wypowidziałeś się o tym genialnym aktorze w tak ironiczny sposób ?

użytkownik usunięty
tomucho77

Genialnym chyba w twojej pipidówie

A w twoim pipidówku kto jest genialny ? Zapewne ty ! Skoroś taki genialny to zagraj lepjej rolę w filmie Katyń.

Byłeś ludku w teatrze na sztukach w których on wystepuje ?

użytkownik usunięty
tomucho77

Mniej niz zeroooooooooo!! O o o o !

Trooooooll !!

użytkownik usunięty
tomucho77

Nie pogadasz z takim.

tomucho77

Taki on genialny jak moja dupa złota.

grzechum

Ale żałośnie inteligentny post.

tomucho77

Adekwatny do postu w odpowiedzi do ktorego zostal on napisany.

grzechum

Adekwatny ? ja w swoim poście nie napisałem takiego debilnego określenia "dupa złota" ... co to jest ta "dupa złota" ?

tomucho77

Albo masz naprawde niskie IQ, albo takiego udajesz, albo jestes cyniczny i robisz sobie jaja. Zakladam ta pierwsza opcje (byc moze nieslusznie) i wyjasnie jeszcze raz moja pierwsza wypowiedz:
" W takim stopniu ów aktor jest genialny w jakim moja dupa jest złota".
Dupa nie jest złota, wiec i ow aktor nie jest geniuszem.
Ku*wa..

grzechum

Ciekawe jaki ty masz iloraz inteligencji skoro wymyślasz takie żałosne teksty jak "dupa złota" ?

tomucho77

bhehehe.No dobra daj juz spokoj. Rozszyfrowales mnie, jestem debilem, ale przynajmniej moge sie tutaj uczyc od inteligentow takich jak Ty. Na zgode.. (lapa)
Chodzi mi o to ze ten aktor, moim zdaniem, jest przereklamowany. Uwazam, ze jedzie na popularnosci (Na dobre i na zle) . Dorobil sie dobrego "zameczku" na dolnym slasku (czyli tutaj gdzie mieszkam), a mimo wszystko uwazam ze na ten dobrobyt nie zasluguje. Pozdro kolego (szczerze)

grzechum

Tera muszę się zgodzić z tobą pan Artur jest trochę przereklamowany (ale lubię go i mam do niego szacunek). Również Pozdrawiam (Szczerze) i Gratuluję samokrytycyzmu :)

grzechum

I tu większości kochanych rodaków żal du...ę ściska...zawiść że on ma, a oni nie... Ech to nasze społeczeństwo kochane ... czasem aż wstyd się przyznać skąd się pochodzi....
Co do pana Żmijewskiego uważam ze jest świetny i bardzo profesjonalny w swoim zawodzie...niestety to ze zarabia trochę więcej skazuje go wieczną niełaskę zawistnych "polaczków"

kasiek74

Bardzo trafne pierwsze zdanie :) dodam że nasi kochani rodacy tą swoja zawiść kierują w stronę większości polskich aktorów i aktorek.

tomucho77

Zgadza się. Takie drewno jak Mark Wahlberg czy Ryan Gosling jest przez opisywaną grupę "docelową" oceniane na 10 a przyzwoity i utalentowany polski aktor na 1. Taki nasz dziwny naród. Ocenia się przez pryzmat nienawiści, pieniędzy, popularności, brzydkiej żony, krzywego zgryzu, występu w serialu dla emerytów ....

perun_6

Weź ku... nie porównuj Goslinga z Wahlbergiem !

tomucho77

Którego bronisz, bo dla mnie to dwa takie same beztalencia, które z aktorstwem mają mało wspólnego. Tylko proszę o uzasadnioną odpowiedź i bez epitetów w stylu "ku...".

perun_6

Dlaczego ja mam uzasadniać skoro ty nie uzasadniłeś że Wahlberg to drewno ! ja mogę ci wymienić dziesiątki filmów w których to drewno zagrało rewelacyjnie.

Cóż. Dziwnym trafem mówisz, że Żmijewski sam siebie zaszufladkował. Tylko szkoda, że nie dostrzegasz drobnej różnicy - facet w tym serialu GRA, gdzie większość aktorów, na czele z Małgorzatą Foremniak, są po prostu kawałkami drewna (ot, w/w aktorka - niezależnie od czego gra, w 99% ujęć ma minę kota srającego na pustyni).
A na koniec poleciłabym się dokładnie przyjrzeć, że Żmijewski umie zagrać każdą postać - i idzie mu świetnie.

vienne3

Ten troooooll ma zaniki mózgu i nie pojmie tego.

vienne3

To niezly aktor a co do zaszufladkowania to dzisiaj niewielu pewnie wie, ze J. Gajos po Czterech.... przez wiele lat nic nie gral, bo nikt Janka nie chcial obsadzic. Ale to minelo i teraz jest bardzo uznany.

Aktorzy musza z czegos zyc a badzmy szczerze ile dobrych filmow robi sie w POlsce teraz?Jakie ci aktorzy maja mozliwosci? Nie ma co im wyrzuca, ze graja w durnych serialach.

użytkownik usunięty
Anneke01

On świetnym aktorem?! Chyba się przewrócę! Dawniej faktycznie grał nieżle, ale teraz im starszy tym gra gorzej. Nie wiem co się z nim dzieje. Obecnie jest naprawdę mierny, bardzo przeciętniy. Każdy by tak grał. Jedne i te same miny, mruczy coś pod nosem, kompletnie niczym nie zachwyca.

A o np. o DeNiro też masz takie zdanie ? On świetnym aktorem? Dawniej faktycznie grał nieziemsko, ale teraz im starszy tym gra gorzej, a co najważniejsze gra w słabszych filmach.

Dziewczyno zapamiętaj każdy się starzeje ... aktor też się starzeje, wypala się i staje się mierny i bardzo przeciętny.

I jaki wypływa z tego morał DeNiro czy Żmijewski to marki same w sobie i jak by nie grali to dla większości pozostaną tym kim są, niezależnie od tego w jakiej obecnie są formie.

tomucho77

Porównałeś De Niro i Żmijewskiego? Aż mi się w głowie zakceiło

sysunia22

A co De Niro jest jakimś Bogiem którego nie można porównać ?

tomucho77

Pewnie że można. No ale lepiej wypada porównanie gdy przyrównujesz rzeczy względem podobne.

Wprawdzie dobry aktor poradzi sobie lepiej od innych rowniez w serialach, ale nie wydawalabym kateogorycznych opinii na temat jego aktorstwa na ich poziomie. Serial nie pozwala na pokazanie pelni mozliwosci a Zmijewski gra teraz chyba wylacznie w serialach. Moze stad twoje wrazenie, ze gra coraz gorzej. Ja tak nie uwazam. Poza tym nie napisalam, ze jest swietnym aktorem, dla mnie jest b. dobrym aktorem i przede wszystkim takim, ktorego lubie ogladac. Malo aktorow emanuje taka kultura osobista i urokiem z ekranu jak Zmijewski.

użytkownik usunięty
Anneke01

Mówcie co chcecie ale jakoś mnie nie przekonaliście. Nie tylko w serialach dobija mnie jego gra aktorska, ale i w katyniu był beznadziejny. żmijewski marką samą w sobie? ha ha ha ha to miernota aktorska którą wszyscy nie wiem czemu tak chwalą może przez to że ładny jest i uroczy i tym wszystkich zaślepił

Głupio gadasz.To wina głupich ludzi,którzy do np.do Grabowskiego mówią Ferdek albo właśnie do Żmijewskiego panie doktorze.Niestety ludzie nie potrafią rozróżnić serialu od rzeczywistości,ale to świadczy o ich głupocie.
Kilka razy Grabowski o tym mówił,że go to strasznie irytuje jak ktoś tak się zwraca do niego.

użytkownik usunięty
rjwk

A skąd taka ocena? Czym sugerujesz się przy takiej krytyce? Hmm? Wypadałoby podać sensowne powody, wdg których dochodzisz do takowego wniosku. Poza tym popełniłeś kardynalny błąd, z którego nie zdajesz sobie świadomości - nie zaznaczyłeś, że to Twoja osobista ocena. Relację subiektywną czynisz obiektywną. To nie przejdzie. Jestem odmiennego zdania niż Twoje, jak i inni, dlatego nie uważam, aby był zerem.

rjwk

Mniej niż zero śpiewał Lady Pank z Panasewiczem i Borysewiczem.

użytkownik usunięty
rjwk

Eee tam, niezły aktor i sympatyczny gość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones