Artur ŻmijewskiI

7,6
29 713 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Żmijewski

Jako Wolf w ''Psy 2:Ostatnia Krew'' naprawdę wymiatał:D.

WOLVERINE55

nom w psach megawyjebista rola;)

Marcinekk

ale to była jedyna jego dobra rola

rjwk

No tak niestety masz racje

Marcinekk

Rewelacyjna kreacja. Moim zdaniem przyćmił tam nawet samego Lindę. Paznokieć był z kolei niezłym elementem komediowym. Razem stworzyli super zespół.

rjwk

w Lawie tez byl dobrze dobrany

rjwk

nie jedyna, w Odwróconych też dał radę...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
WOLVERINE55

Tak macie rację, jak ja widzę tego znakomitego aktora w białym kitlu czy sutannie to mnie krew zalewa. Taka surowa, mocna, silna rola w "Psach" zawsze przypomina mi się kiedy na niego patrzę. Szkoda że tacy aktorzy jak On, Linda, Pazura, Konrad itp nie dostają tak ambitnej ról jak kiedyś.

Zgadzam się ze wszystkim co powyżej.

Bo z aktorów których wymieniłeś jedynie Kondrat i Żmijewski są dobrzy.Linda jest średni,nie mówiąc już o Pazurze.

użytkownik usunięty
irish23_faurepavane

To że Pan Linda i Pan Pazura są świetni przekonały mnie ich kreacje w filmach. Gdy oglądam Pana Cezarego w tv zawsze doszukuję się Nowego z "Psów" i Wiadernego z "Kroll'a". Za mistrzowską scenę pokazującą że Pan Cezary potrafi grać jak mało kto i że jest świetny w tym co robi, jest scena w szpitalu z "Psów". Co do Pana Bogusława mogę przytoczyć kilka fajnych ról, jak te w filmie "Przypadek", "zabić Sekala" (scena z stosunkiem seksualnym z jedną z pos, "Kroll", "Psy I i II" czy choćby ostatnio puszczany w kinach "21:37".

Coż zagrali parę porządnych ról ale to nie czyni ich świetnymi aktorami.Linda w "Zabić Sekala" był moim zdaniem żałosny.Np.kiedy mówił do swojej filmowej matki Wypier**** zrobił to tak samo jak Franz Maurer.Oczywiście Linda zagrał dobre role w Przypadku.Kobiecie Samotnej,Tacie,Janciu Wodniku ale w mojej opinii większość jego ról to karykatura Psów.W Psy 2 o wiele lepiej od Lindy zagrał już Żmijewski.Jak dla mnie o wiele lepszy aktor choć też poszedł niestety w seriale.Jednak nawet w tych serialach choć słabe gra dobrze.

WOLVERINE55

Nie zapominaj o dubbingach do filmów, które są genialne.

WOLVERINE55

dokładnie, w psach chyba najlepiej zagral

statnik

Dziś już takich ostrych filmów nie robią poza ''Gliną'' no fakt to był serial....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones