Artur ŻmijewskiI

7,6
29 713 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Żmijewski

Żmijewski

użytkownik usunięty

Dla mnie to niesamowite, że facet którego nie znam wzbudza tak pozytywne emocje. Różne...Bynajmniej nie symbol sexu, przynajmniej nie dla mnie, bo fizycznie to całkiem przecietnie. Jednak cos takiego w oczach, w kącikach ust...coś bardzo ciepłego. Świetny na ekranie, bez dwóch zdań.

użytkownik usunięty

Podpisuję sie pod tym obiema rękami z małym zastrzeżeniem - nie jest całkiem przeciętny jeżeli chodzi o wygląd fizyczny. Jest bardzo przystojny ale to to nie tylko to. On ma w sobie "to coś", które zniewala i pociąga. Emanuje z Niego wewnetrzne ciepło i piękno. Mogę jeszcze tylko dodać, że to mój nieosiągalny ideał a mój mąż jest o Niego zazdrosny .... Kasia K.

użytkownik usunięty

Jest cholernie przystojnym, cudownym facetem! Mój maz tez się denerwuje jak go widzi ! Ideał......

użytkownik usunięty

powiem wam że mnei to zdziwiło bardzo jak zobaczyłem w jego biografii date urodzenia 1966, myślałem że on jest z rocznika 1959 bo on wygląda na 45 lat

Jeśli chodzi o kąciki ust to może były resztki obiadu. Czasami aktorzy jedzą w przerwach między ujęciami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones