PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682088}
6,0 33 862
oceny
6,0 10 1 33862
3,3 6
ocen krytyków
Oszukane
powrót do forum filmu Oszukane

słabo

ocenił(a) film na 5

Historia dramatyczna, chociaż po zachowaniu bohaterów jakoś w ogóle tego tragizmu nie widać. Najlepsza p. Herman, zagrana przez nią Anna jest jedyną osobą w tym filmie, którą zaistniała sytuacja rzeczywiście dotknęła i jako jedyna przeżywa to co się stało. Państwo Szaruccy żyją sobie dalej spokojnie jak gdyby nigdy nic. Mało to wszystko wiarygodne.

leosia10

zgadzam się w całej rozciągłości....On jakby nic się nie stało, Ona żadnych emocji...Herman, od chwili podejrzeń rewelacyjna, reszta słabe 2+

leosia10

Tylko, że Anna nie ma nikogo, z kim mogłaby dzielić zgryzotę, tylko Natalię, za to Szarucka ma i męża, i córki...

ocenił(a) film na 3
leosia10

Dooglądałem, tylko z ciekawości. Żeby wiedzieć jak się to skończyło. Przy okazji tego filmu przyszło mi do głowy, że słaby film o intrygującej historii, to taki w którym chcę wiedzieć co będzie, ale nie jest interesujące to co własnie widzę.

ocenił(a) film na 6
leosia10

jeżeli chodzi o niektóre sceny z filmu i przypadki z życia lepiej wpierdalać psychotropy i udawać że wszystko jest dobre, zamiast zwykle porozmawiać tak jak przeżywała Anna Laskowska i jej córka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones