PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835816}
6,5 48 804
oceny
6,5 10 1 48804
3,8 26
ocen krytyków
Psy 3. W imię zasad
powrót do forum filmu Psy 3. W imię zasad

Niestety ale to tylko zwykła gangsterska historia na bardzo przeciętnym poziomie. Wiele wątków jest chaotycznych i niepotrzebnych. Próba żartów i gagów wyszła chyba tylko na zwiastunie z Jehowymi.
Z plusów to muzyka, gra Dorocińskiego, bo Linda był bez ikry, Pazura niestety przeciętnie jak na niego, momentami przypomniał Cezarego z 13 posterunku. Generalnie Psy 3 przypominiają mi amerykański film o emerytach, którzy okradli bank (w Starym dobrym stylu) w połączeniu z filmami Patryka Vegi. Dla mnie ogromny zawód. Kultowa ta część z pewnością nie będzie. Moja ocena to 5

k_rol_k

Władek zabiłeś swoje własne dziecko, obyś nigdy nie zrobił Krolla 2 bo zabijesz kolejną legendę. Vega to mistrz nad mistrze przy tym co tu zobaczyłem. Ja wiem, że modne jest rambo 6 i niezniszczalni i pewnie rocky 10 doczekamy ale litości... tyle lat było na pomysł i wyszła kupa. Owszem aktorzy dobrani fajni, to tak jakbyś miał 11 ronaldo i przegrał ze Zjednoczonymi Chechło 0:3 u siebie. Nawet ten od wwf był słabiutki, bo Waldi i Maurer, nie mogli nic zdziałać z takim scenariuszem. Film zrobiony o 10/15 lat za późno.

k_rol_k

szczerze mówiąc, to do momentu tej durnej strzelaniny, to film był nawet niezły, a potem to już totalne sf...

ocenił(a) film na 6
k_rol_k

Linda bez ikry? Ciekawe, jaką ty byś miał ikrę, gdybyś właśnie wyszedł z więzienia po 25 latach. To właśnie taki był sens tej postaci, że jest zmęczona życiem i na wszystko ma wywalone. A co do gry Pazury, wg mnie jedna z lepszych ostatnich jego ról. Scena w prosektorium fenomenalna, pełna emocji, jak dla mnie to pan Czarek w tym filmie zaistniał na nowo.

ocenił(a) film na 6
k_rol_k

niestety, ale w punkt co do joty. Pasikowski zabił serię. Ale... czy to nie było pewne?

ocenił(a) film na 8
k_rol_k

Skoro taki slaby, to prosze podac, ze 3 LEPSZE polskie filmy o podobnej tematyce (kryminalne akcji) ostatniej dekady.

k_rol_k

niepokojące są powtarzające się stwierdzenia o bardzo słabym występie Cezary'ego Pazur-y. Jedni piszą, że płacze jak Sid z Epoki Lodowcowatej, a drudzy, że jego gra w filmie przypominała bardziej zachowanie Cezarego z 13-Posterunku, aniżeli Cezarego z Psów. Jest to bardzo niepokojące

ocenił(a) film na 10
k_rol_k

Film doskonały. Jan Frycz zagrał genialnie, Linda też dobry. Wspaniała muzyka do filmu. Piękne zdjęcia. Film zrobił na mnie duże wrażenie. Polecam

k_rol_k

A jak miał zagrać Pazura? Zagrał tak, jak we wcześniejszych częściach był przedstawiany Nowy, czyli taki niby spokojny, ale chwilami impulsywny szeregowy funkcjonariusz.

ocenił(a) film na 10
k_rol_k

Dobre sceny w ,,Psach 3'' to scena jak Franz wychodzi z więzienia i rozmawia z Rosjanami oraz jak na balkonie Franz rozmawia z Nowym. Uwielbiam te sceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones